MXLPLAD30KP100CA
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP100CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP100CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP100CA
Part Number MXLPLAD30KP100CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1195 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP100CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-10917
1086-10917-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 186A