MXLPLAD15KP8.0A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP8.0A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP8.0A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP8.0A
Part Number MXLPLAD15KP8.0A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 8V 13.6V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2080 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP8.0A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 8V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 13.6V
Napięcie - podziały (min) 8.89V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10895
1086-10895-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1101A (1.101kA) Pojemność @ Częstotliwość -