MXLPLAD15KP78CA
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP78CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 78V 126V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP78CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP78CA
Part Number MXLPLAD15KP78CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1907 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP78CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 78V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 126V
Napięcie - podziały (min) 86.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-10893
1086-10893-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 120A