MXLCE54A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLCE54A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1
Arkusze danych: MXLCE54A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLCE54A
Part Number MXLCE54A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3844 pcs Arkusz danych MXLCE54A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet CASE-1
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1086-10121
1086-10121-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 17.2A Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz