MXLCE45A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLCE45A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Arkusze danych: MXLCE45A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLCE45A
Part Number MXLCE45A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4179 pcs Arkusz danych MXLCE45A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 45V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 72.7V
Napięcie - podziały (min) 50V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet CASE-1
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1086-10115
1086-10115-MIL
Q8868103E
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.6A Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz