MXL5KP13A
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP13A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXL5KP13A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 13V 21.5V CASE 5A
Arkusze danych: MXL5KP13A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXL5KP13A
Part Number MXL5KP13A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5291 pcs Arkusz danych MXL5KP13A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9919
1086-9919-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 232A Pojemność @ Częstotliwość -