MXL5KP12AE3
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP12AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXL5KP12AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 12V 19.9V CASE 5A
Arkusze danych: MXL5KP12AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXL5KP12AE3
Part Number MXL5KP12AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5324 pcs Arkusz danych MXL5KP12AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19.9V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9916
1086-9916-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 251A Pojemność @ Częstotliwość -