MX5KP26A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP26A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX5KP26A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26V 42.1V CASE 5A
Arkusze danych: MX5KP26A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MX5KP26A
Part Number MX5KP26A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2922 pcs Arkusz danych MX5KP26A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 42.1V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9487
1086-9487-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 119A Pojemność @ Częstotliwość -