MX5KP24CA
MicrosemiMicrosemi
MX5KP24CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX5KP24CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A
Arkusze danych: MX5KP24CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX5KP24CA
Part Number MX5KP24CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2584 pcs Arkusz danych MX5KP24CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 24V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 38.9V
Napięcie - podziały (min) 26.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-9485
1086-9485-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 128A