MSMLG10CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLG10CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMLG10CA/TR.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLG10CA/TR
Part Number MSMLG10CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 35834 pcs Arkusz danych MSMLG10CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17V
Napięcie - podziały (min) 11.1V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy MSMLG10CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 176.4A