MSMLG100AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG100AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLG100AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Arkusze danych: MSMLG100AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
365 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLG100AE3
Part Number MSMLG100AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 30123 pcs Arkusz danych MSMLG100AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-8760
1086-8760-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 18.6A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMLG100A
MSMLG100A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO215AB