MSMCJLCE24AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJLCE24AE3/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMCJLCE24AE3/TR.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJLCE24AE3/TR
Part Number MSMCJLCE24AE3/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 19859 pcs Arkusz danych MSMCJLCE24AE3/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 24V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 38.9V
Napięcie - podziały (min) 26.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCJ (DO-214AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Status RoHS RoHS Compliant
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy MSMCJLCE24AE3/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 39A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMCJLCE26AE3
MSMCJLCE26AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Na stanie: 17739 pcs
Pobieranie: MSMCJLCE26AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE24AE3
MSMCJLCE24AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB