MSMCJLCE24A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE24A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJLCE24A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Arkusze danych: MSMCJLCE24A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJLCE24A
Part Number MSMCJLCE24A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 19120 pcs Arkusz danych MSMCJLCE24A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 24V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 38.9V
Napięcie - podziały (min) 26.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-8709
1086-8709-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 39A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMCJLCE26A
MSMCJLCE26A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Na stanie: 16434 pcs
Pobieranie: MSMCJLCE26A.pdf
RFQ
MSMCJLCE20AE3/TR
MSMCJLCE20AE3/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 21090 pcs
Pobieranie: MSMCJLCE20AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE24AE3
MSMCJLCE24AE3
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB