MAPLAD18KP150A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP150A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 150V 243V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP150A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP150A
Part Number MAPLAD18KP150A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2365 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP150A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 150V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 243V
Napięcie - podziały (min) 167V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 75A Pojemność @ Częstotliwość -