MAPLAD18KP14AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP14AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP14AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP14AE3
Part Number MAPLAD18KP14AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2182 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP14AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 14V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 23.2V
Napięcie - podziały (min) 15.6V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 776A Pojemność @ Częstotliwość -