MAPLAD18KP100A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP100A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP100A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP100A
Part Number MAPLAD18KP100A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2331 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP100A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 112A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD18KP10A
MAPLAD18KP10A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V PLAD
Na stanie: 2254 pcs
Pobieranie: MAPLAD18KP10A.pdf
RFQ
MAPLAD18KP100AE3
MAPLAD18KP100AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V PLAD