MAPLAD15KP9.0CA
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD15KP9.0CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD15KP9.0CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD15KP9.0CA
Part Number MAPLAD15KP9.0CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2188 pcs Arkusz danych MAPLAD15KP9.0CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 9V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 15.4V
Napięcie - podziały (min) 10V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-4798
1086-4798-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 975A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD15KP9.0CAE3
MAPLAD15KP9.0CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD