APTGF15X120T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGF15X120T3G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT MODULE NPT 3PH BRIDGE SP3
Arkusze danych: 1.APTGF15X120T3G.pdf2.APTGF15X120T3G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGF15X120T3G
Part Number APTGF15X120T3G Producent Microsemi
Opis IGBT MODULE NPT 3PH BRIDGE SP3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5319 pcs Arkusz danych 1.APTGF15X120T3G.pdf2.APTGF15X120T3G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 3.7V @ 15V, 15A
Dostawca urządzeń Pakiet SP3 Seria -
Moc - Max 140W Package / Case SP3
temperatura robocza - Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 1nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT NPT
szczegółowy opis IGBT Module NPT Three Phase Inverter 1200V 25A 140W Chassis Mount SP3 Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 25A Konfiguracja Three Phase Inverter