APTGF150H120G
MicrosemiMicrosemi
APTGF150H120G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGF150H120G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP6
Arkusze danych: 1.APTGF150H120G.pdf2.APTGF150H120G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGF150H120G
Part Number APTGF150H120G Producent Microsemi
Opis IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5121 pcs Arkusz danych 1.APTGF150H120G.pdf2.APTGF150H120G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 3.7V @ 15V, 150A
Dostawca urządzeń Pakiet SP6 Seria -
Moc - Max 961W Package / Case SP6
Inne nazwy APTGF150H120GMP-ND temperatura robocza -
Termistor NTC No Rodzaj mocowania Chassis Mount
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 10.2nF @ 25V Wkład Standard
Rodzaj IGBT NPT szczegółowy opis IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 1200V 200A 961W Chassis Mount SP6
Obecny - Collector odcięcia (Max) 350µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 200A