APT30DQ60BHBG
MicrosemiMicrosemi
APT30DQ60BHBG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT30DQ60BHBG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247
Arkusze danych: APT30DQ60BHBG.pdf
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT30DQ60BHBG
Part Number APT30DQ60BHBG Producent Microsemi
Opis DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22959 pcs Arkusz danych APT30DQ60BHBG.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 2.4V @ 30A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247 Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard Diode Configuration 1 Pair Series Connection
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 30A Through Hole TO-247-3 Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 30A