APT30DQ100KG
MicrosemiMicrosemi
APT30DQ100KG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT30DQ100KG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE GEN PURP 1KV 30A TO220
Arkusze danych: 1.APT30DQ100KG.pdf2.APT30DQ100KG.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT30DQ100KG
Part Number APT30DQ100KG Producent Microsemi
Opis DIODE GEN PURP 1KV 30A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58795 pcs Arkusz danych 1.APT30DQ100KG.pdf2.APT30DQ100KG.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 3V @ 30A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1000V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 [K] Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 295ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
szczegółowy opis Diode Standard 1000V 30A Through Hole TO-220 [K] Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100µA @ 1000V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 30A Pojemność @ VR F -