SMAZ20-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMAZ20-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMAZ20-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE ZENER 20V 1W DO214AC
Arkusze danych: SMAZ20-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMAZ20-TP
Part Number SMAZ20-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ZENER 20V 1W DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 669528 pcs Arkusz danych SMAZ20-TP.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 20V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMAJ)
Seria - Moc - Max 1W
Opakowania Original-Reel® Package / Case DO-214AC, SMA
Inne nazwy SMAZ20-TPMSDKR temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 15 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 20V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500nA @ 15.2V Podstawowy numer części SMAZ20