SMAZ18-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMAZ18-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMAZ18-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE ZENER 18V 1W DO214AC
Arkusze danych: SMAZ18-TP.pdf
7500 pcs
15000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMAZ18-TP
Part Number SMAZ18-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ZENER 18V 1W DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 892294 pcs Arkusz danych SMAZ18-TP.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 18V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMAJ)
Seria - Moc - Max 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AC, SMA
Inne nazwy SMAZ18-TPMSTR temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 15 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 18V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500nA @ 13.7V Podstawowy numer części SMAZ18