MIC79050-4.2YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC79050-4.2YS
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223
Arkusze danych: MIC79050-4.2YS.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC79050-4.2YS
Part Number MIC79050-4.2YS Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63408 pcs Arkusz danych MIC79050-4.2YS.pdf
Napięcie - zasilanie (maks.) 16V Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223
Seria - Funkcje programowalne -
Opakowania Tube Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Inne nazwy 576-2416
MIC79050-4.2YS-ND
MIC7905042YS
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Ilość ogniw 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Berło - Ochrona usterek Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
szczegółowy opis Charger IC Lithium Ion SOT-223 Prąd - ładowanie Constant, Pulsed
Prąd ładowania - Max - Napięcie akumulatora 4.2V