MIC79050-4.2YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC79050-4.2YMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP
Arkusze danych: MIC79050-4.2YMM.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC79050-4.2YMM
Part Number MIC79050-4.2YMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44754 pcs Arkusz danych MIC79050-4.2YMM.pdf
Napięcie - zasilanie (maks.) 16V Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP
Seria - Funkcje programowalne -
Opakowania Tube Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Inne nazwy 576-2415
MIC79050-4.2YMM-ND
MIC7905042YMM
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Ilość ogniw 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Berło - Ochrona usterek Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
szczegółowy opis Charger IC Lithium Ion 8-MSOP Prąd - ładowanie Constant, Pulsed
Prąd ładowania - Max - Napięcie akumulatora 4.2V