MIC5237-3.3YU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5237-3.3YU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3
Arkusze danych: MIC5237-3.3YU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5237-3.3YU
Part Number MIC5237-3.3YU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86315 pcs Arkusz danych MIC5237-3.3YU.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.7V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-1286
MIC523733YU
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-263-3
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -