MIC5237-2.5BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5237-2.5BU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3
Arkusze danych: MIC5237-2.5BU.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5237-2.5BU
Part Number MIC5237-2.5BU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 74069 pcs Arkusz danych MIC5237-2.5BU.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.7V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-263-3
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części MIC5237
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC5237-3.3YU
MIC5237-3.3YU
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3
Na stanie: 86315 pcs
Pobieranie: MIC5237-3.3YU.pdf
RFQ
MIC5236YMM
MIC5236YMM
Opis: IC REG LIN POS ADJ 150MA 8MSOP
Na stanie: 56752 pcs
Pobieranie: MIC5236YMM.pdf
RFQ
MIC5237-2.5BU TR
MIC5237-2.5BU TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3