MIC5236-2.5YM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5YM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5236-2.5YM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Arkusze danych: MIC5236-2.5YM.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5236-2.5YM
Part Number MIC5236-2.5YM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73505 pcs Arkusz danych MIC5236-2.5YM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2377
MIC5236-2.5YM-ND
MIC523625YM
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC Obecny - Dostawa (Max) 5mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA Obecny - Wyjście 150mA