MIC5236-2.5BM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5BM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5236-2.5BM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Arkusze danych: MIC5236-2.5BM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
760 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5236-2.5BM
Part Number MIC5236-2.5BM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 90169 pcs Arkusz danych MIC5236-2.5BM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa (Max) 5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC5236-2.5
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC5236-2.5BM-TR
MIC5236-2.5BM-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Na stanie: 55726 pcs
Pobieranie: MIC5236-2.5BM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-2.5BMM
MIC5236-2.5BMM
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP