MIC39301-2.5WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39301-2.5WU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39301-2.5WU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Arkusze danych: MIC39301-2.5WU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39301-2.5WU
Part Number MIC39301-2.5WU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36010 pcs Arkusz danych MIC39301-2.5WU.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 3A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-1181
MIC3930125WU
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-263-5
Obecny - Wyjście 3A Funkcje sterowania Enable