MIC39301-2.5WT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39301-2.5WT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39301-2.5WT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
Arkusze danych: MIC39301-2.5WT.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39301-2.5WT
Part Number MIC39301-2.5WT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30885 pcs Arkusz danych MIC39301-2.5WT.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 3A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-220-5 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220-5 Obecny - Wyjście 3A