MIC37301-3.3WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-3.3WR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC37301-3.3WR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Arkusze danych: MIC37301-3.3WR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC37301-3.3WR
Part Number MIC37301-3.3WR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66103 pcs Arkusz danych MIC37301-3.3WR.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet S-PAK-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2270
MIC37301-3.3WR-ND
MIC3730133WR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-5 Obecny - Wyjście 3A