MIC37301-3.3BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-3.3BR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC37301-3.3BR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Arkusze danych: MIC37301-3.3BR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
288 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC37301-3.3BR
Part Number MIC37301-3.3BR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 30134 pcs Arkusz danych MIC37301-3.3BR.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet S-PAK-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-5
Obecny - Wyjście 3A Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC37301-3.3
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC37301-3.3WR
MIC37301-3.3WR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Na stanie: 66103 pcs
Pobieranie: MIC37301-3.3WR.pdf
RFQ
MIC37302BU
MIC37302BU
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO263-5
Na stanie: 32387 pcs
Pobieranie: MIC37302BU.pdf
RFQ
MIC37301-3.3BR TR
MIC37301-3.3BR TR