MIC2177-3.3YWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC2177-3.3YWM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC
Arkusze danych: MIC2177-3.3YWM.pdf
114 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC2177-3.3YWM
Part Number MIC2177-3.3YWM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21344 pcs Arkusz danych MIC2177-3.3YWM.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC Seria -
Opakowania Tube Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2152
MIC2177-3.3YWM-ND
MIC217733YWM
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 200kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Obecny - Wyjście 2.5A Podstawowy numer części MIC2177