MIC2177-3.3BWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC2177-3.3BWM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC
Arkusze danych: MIC2177-3.3BWM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
152 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC2177-3.3BWM
Part Number MIC2177-3.3BWM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 15587 pcs Arkusz danych MIC2177-3.3BWM.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC Seria -
Opakowania Tube Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 200kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Obecny - Wyjście 2.5A Podstawowy numer części MIC2177