DSC1001AI1-014.3181T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI1-014.3181T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001AI1-014.3181T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001AI1-014.3181T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001AI1-014.3181T
Part Number DSC1001AI1-014.3181T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4366 pcs Arkusz danych DSC1001AI1-014.3181T.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 14.3181MHz
szczegółowy opis 14.3181MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA