DSC1001AI1-014.3181
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI1-014.3181 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001AI1-014.3181
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001AI1-014.3181.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001AI1-014.3181
Part Number DSC1001AI1-014.3181 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4488 pcs Arkusz danych DSC1001AI1-014.3181.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 14.3181MHz
szczegółowy opis 14.3181MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA Rezonator bazowy MEMS
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001AI1-014.3181T
DSC1001AI1-014.3181T
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD