ATXMEGA16D4-MHR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA16D4-MHR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Arkusze danych: 1.ATXMEGA16D4-MHR.pdf2.ATXMEGA16D4-MHR.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA16D4-MHR
Part Number ATXMEGA16D4-MHR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40675 pcs Arkusz danych 1.ATXMEGA16D4-MHR.pdf2.ATXMEGA16D4-MHR.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-VQFN (7x7)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® D4
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATXMEGA16D4-MHRCT Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 34
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 1K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Konwertery danych A/D 12x12b