ATXMEGA16D4-MHA2
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA16D4-MHA2
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Arkusze danych: ATXMEGA16D4-MHA2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA16D4-MHA2
Part Number ATXMEGA16D4-MHA2 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4563 pcs Arkusz danych ATXMEGA16D4-MHA2.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-VQFN (7x7)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® D4
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Bulk Package / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATXMEGA16D4-MH SL951
ATXMEGA16D4-MH SL951-ND
Q9601264
Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 34
Rozmiar EEPROM 1K x 8 szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)