ATXMEGA16C4-MHR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA16C4-MHR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA16C4-MHR
Part Number ATXMEGA16C4-MHR Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47151 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Seria AVR® XMEGA® C4
Odwrócona Recovery Time (TRR) 32MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 16KB (8K x 16) Rozmiar pamięci programu I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
Inne nazwy 1611-ATXMEGA16C4-MHRDKR Typ oscylatora A/D 16x12b
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) System operacyjny AVR
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta ATXMEGA16C4-MHR Rozszerzony opis AVR AVR® XMEGA® C4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Bajty danych SRAM 1K x 8
Konwertery danych 1.6 V ~ 3.6 V rdzeń Rozmiar 2K x 8