ATXMEGA16C4-CU
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA16C4-CU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA
Arkusze danych: 1.ATXMEGA16C4-CU.pdf2.ATXMEGA16C4-CU.pdf
490 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA16C4-CU
Part Number ATXMEGA16C4-CU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40318 pcs Arkusz danych 1.ATXMEGA16C4-CU.pdf2.ATXMEGA16C4-CU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 49-VFBGA (5x5)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® C4
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 49-VFBGA
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 34 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 1K x 8 szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® C4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5)