ATMEGA88-20PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA88-20PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Arkusze danych: 1.ATMEGA88-20PI.pdf2.ATMEGA88-20PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA88-20PI
Part Number ATMEGA88-20PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5553 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA88-20PI.pdf2.ATMEGA88-20PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-PDIP
Prędkość 20MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Inne nazwy ATMEGA88-24PI
ATMEGA88-24PI-ND
Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 23
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP