ATMEGA88-20MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88-20MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA88-20MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA88-20MU.pdf2.ATMEGA88-20MU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA88-20MU
Part Number ATMEGA88-20MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42910 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA88-20MU.pdf2.ATMEGA88-20MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 32-VQFN (5x5)
Prędkość 20MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 23 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)