ATMEGA165-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165-16MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA165-16MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA165-16MU.pdf2.ATMEGA165-16MU.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA165-16MU
Part Number ATMEGA165-16MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4185 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA165-16MU.pdf2.ATMEGA165-16MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-QFN (9x9)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 54 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Konwertery danych A/D 8x10b