ATMEGA165-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165-16AI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA165-16AI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Arkusze danych: 1.ATMEGA165-16AI.pdf2.ATMEGA165-16AI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA165-16AI
Part Number ATMEGA165-16AI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5084 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA165-16AI.pdf2.ATMEGA165-16AI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-TQFP (14x14)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-TQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 54 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Konwertery danych A/D 8x10b