AT89LP51RC2-20PU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP51RC2-20PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP51RC2-20PU
Part Number AT89LP51RC2-20PU Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40953 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Seria 89LP
Odwrócona Recovery Time (TRR) 20MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 32KB (32K x 8) Rozmiar pamięci programu EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Inne nazwy 1611-AT89LP51RC2-20PU Typ oscylatora A/D 7x10b
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) System operacyjny 8051
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Numer części producenta AT89LP51RC2-20PU Rozszerzony opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Bajty danych SRAM -
Konwertery danych 2.4 V ~ 5.5 V rdzeń Rozmiar 1.375K x 8