AT89LP51RB2-20PU
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP51RB2-20PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: 1.AT89LP51RB2-20PU.pdf2.AT89LP51RB2-20PU.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP51RB2-20PU
Part Number AT89LP51RB2-20PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5416 pcs Arkusz danych 1.AT89LP51RB2-20PU.pdf2.AT89LP51RB2-20PU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 1.375K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 24KB (24K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Inne nazwy AT89LP51RB220PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 37
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 40-PDIP