AT89C55WD-24AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89C55WD-24AI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89C55WD-24AI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
Arkusze danych: AT89C55WD-24AI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89C55WD-24AI
Part Number AT89C55WD-24AI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4599 pcs Arkusz danych AT89C55WD-24AI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-TQFP (10x10)
Prędkość 24MHz Seria 89C
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 20KB (20K x 8) Peryferia WDT
Opakowania Tray Package / Case 44-TQFP
Inne nazwy AT89C55WD24AI Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 32
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)