AT89C52-33PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89C52-33PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89C52-33PI
Part Number AT89C52-33PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4786 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 33MHz Seria 89C
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (8K x 8) Peryferia -
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba I / O 32 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 8KB (8K x 8) FLASH 40-PDIP Konwertery danych -