AT25M02-SSHD-T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT25M02-SSHD-T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 2MBIT 5MHZ 8SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT25M02-SSHD-T
Part Number AT25M02-SSHD-T Producent Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2MBIT 5MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58540 pcs Arkusz danych
Napięcie - Podział 8-SOIC standardy Non-Volatile
Oprogramowanie 2Mb (256K x 8) Shell Style 2.5 V ~ 5.5 V
Seria - Stan RoHS Digi-Reel®
Odwrócona Recovery Time (TRR) 5MHz Polaryzacja 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izolacja wyjście EEPROM Inne nazwy 1611-AT25M02-SSHD-TDKR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TC) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Numer części producenta AT25M02-SSHD-T
Berło SPI Serial Opis IC EEPROM 2MBIT 5MHZ 8SOIC